GPC225-24
Hua Hua
Tau Wae: GPC225-24
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 225W
Ngā Rauemi: GPC225-24.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPC225-24
Tau Wae GPC225-24 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 225W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5502 pcs Pepa Raraunga GPC225-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 9.00" L x 5.00" W x 2.50" H (228.6mm x 127.0mm x 63.5mm) Raupapa GPC225
Mana (Watts) 225W (250W Forced Air) Tae Mahi 0°C ~ 50°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input He pai 70%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 8.3A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 8.3A
Whakaaetanga CE Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GPC200FG
GPC200FG
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CNVRTR 5V +/-12V 5V 200W
I roto i te taonga: 5350 pcs
Tikiake: GPC200FG.pdf
RFQ
GPC200F
GPC200F
Kaihanga: Ault / SL Power
I roto i te taonga: 5983 pcs
Tikiake: GPC200F.pdf
RFQ
GPC225-24G
GPC225-24G
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 225W