GPC225-15G
Hua Hua
Tau Wae: GPC225-15G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 225W
Ngā Rauemi: GPC225-15G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GPC225-15G
Tau Wae GPC225-15G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 225W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4481 pcs Pepa Raraunga GPC225-15G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Momotuhi - Whakauru 85 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 9.00" L x 5.00" W x 2.50" H (228.6mm x 127.0mm x 63.5mm) Raupapa GPC225
Mana (Watts) 225W (250W Forced Air) Tae Mahi 0°C ~ 50°C (With Derating)
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Remote Sense, Universal Input He pai 70%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 13A 85 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 13A