GLC50-3.3G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLC50-3.3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GLC50-3.3G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 3.3V 50W
Ngā Rauemi: GLC50-3.3G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLC50-3.3G
Tau Wae GLC50-3.3G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 3.3V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4622 pcs Pepa Raraunga GLC50-3.3G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 3.3V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 4.25" L x 2.50" W x 1.25" H (180.0mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa GLC50
Mana (Watts) 50W Ētahi Ingoa 271-2307
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana No
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 3.3V 8A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 8A Whakaaetanga CE, cURus, TUV