GLC50-28G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLC50-28G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GLC50-28G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 28V 50W
Ngā Rauemi: GLC50-28G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLC50-28G
Tau Wae GLC50-28G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 28V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4061 pcs Pepa Raraunga GLC50-28G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 28V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 4.25" L x 2.50" W x 1.25" H (180.0mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa GLC50
Mana (Watts) 50W Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 1.8A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1.8A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
GLC50-5
GLC50-5
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5.1V 50W