GLC50-15G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLC50-15G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GLC50-15G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 15V 50W
Ngā Rauemi: GLC50-15G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLC50-15G
Tau Wae GLC50-15G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 15V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4652 pcs Pepa Raraunga GLC50-15G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 15V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 4.25" L x 2.50" W x 1.25" H (180.0mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa GLC50
Mana (Watts) 50W Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 15V 3.3A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3.3A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
GLC50-24G
GLC50-24G
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 50W
I roto i te taonga: 4384 pcs
Tikiake: GLC50-24G.pdf
RFQ
GLC40DG
GLC40DG
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5V 24V -12V 40W
I roto i te taonga: 5241 pcs
Tikiake: GLC40DG.pdf
RFQ
GLC40D
GLC40D