GLC50-48G
Ault / SL PowerAult / SL Power
GLC50-48G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GLC50-48G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 48V 50W
Ngā Rauemi: GLC50-48G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLC50-48G
Tau Wae GLC50-48G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 48V 50W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5959 pcs Pepa Raraunga GLC50-48G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 48V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 4.25" L x 2.50" W x 1.25" H (180.0mm x 63.5mm x 31.8mm) Raupapa GLC50
Mana (Watts) 50W Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana No Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 48V 1.1A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 1.1A
Whakaaetanga CE, cURus, TUV Nga tono ITE (Commercial)
Ngā Hua e hāngai ana
GLC50-24G
GLC50-24G
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 50W
I roto i te taonga: 4384 pcs
Tikiake: GLC50-24G.pdf
RFQ
GLC50B
GLC50B
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5.05V +/-15V 50W
I roto i te taonga: 6017 pcs
Tikiake: GLC50B.pdf
RFQ
GLC50-3.3
GLC50-3.3
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 3.3V 50W
Tikiake: GLC50-3.3.pdf
GLC50A
GLC50A
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5.05V +/-12V 50W
Tikiake: GLC50A.pdf
GLC50BG
GLC50BG
Tikiake: GLC50BG.pdf
GLC50-5
GLC50-5
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 5.1V 50W