GLC110-12
Ault / SL PowerAult / SL Power
Ault / SL Power
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: GLC110-12
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 12V 110W
Ngā Rauemi: GLC110-12.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLC110-12
Tau Wae GLC110-12 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 12V 110W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4848 pcs Pepa Raraunga GLC110-12.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 12V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 7.00" L x 4.25" W x 1.30" H (177.8mm x 108.0mm x 33.0mm) Raupapa GLC110
Mana (Watts) 110W Ētahi Ingoa 271-2203
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana Yes
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 12V 6.3A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 6.3A Whakaaetanga CE, CSA, TUV, UR