GLC110-524
Hua Hua
Tau Wae: GLC110-524
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 5V 110W
Ngā Rauemi: GLC110-524.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLC110-524
Tau Wae GLC110-524 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 5V 110W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4458 pcs Pepa Raraunga GLC110-524.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 5V Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 7.00" L x 4.25" W x 1.30" H (177.8mm x 108.0mm x 33.0mm) Raupapa GLC110
Mana (Watts) 110W Ētahi Ingoa 271-2208
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 2
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana Yes
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 2 Output 24V 5V 3.2A, 1.5A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.2A, 1.5A Whakaaetanga CE, CSA, TUV, UR