GLC110-24
Hua Hua
Tau Wae: GLC110-24
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 24V 110W
Ngā Rauemi: GLC110-24.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLC110-24
Tau Wae GLC110-24 Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 24V 110W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5893 pcs Pepa Raraunga GLC110-24.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 24V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 7.00" L x 4.25" W x 1.30" H (177.8mm x 108.0mm x 33.0mm) Raupapa GLC110
Mana (Watts) 110W Ētahi Ingoa 271-2207
Tae Mahi 0°C ~ 50°C Tau o nga Hua 1
Momo Tae Chassis Mount Ko te Uara Utu Mii ana Yes
He pai 85% Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 24V 3.2A 90 ~ 264 VAC Input
Nama - Whakaputa (Max) 3.2A Whakaaetanga CE, CSA, TUV, UR
Nga tono ITE (Commercial)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
GLC110-524G
GLC110-524G
Kaihanga: Ault / SL Power
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 5V 110W
I roto i te taonga: 4331 pcs
Tikiake: GLC110-524G.pdf
RFQ
GLC110-524
GLC110-524
Kaihanga: Ault / SL Power
I roto i te taonga: 4458 pcs
Tikiake: GLC110-524.pdf
RFQ
GLC110-24G
GLC110-24G
Whakaahuatanga: AC/DC CONVERTER 24V 110W