GLC110-28G
Hua Hua
Tau Wae: GLC110-28G
Kaihanga / Waitohu: Ault / SL Power
Whakaahuatanga hua AC/DC CONVERTER 28V 110W
Ngā Rauemi: GLC110-28G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o GLC110-28G
Tau Wae GLC110-28G Kaihanga Ault / SL Power
Whakaahuatanga AC/DC CONVERTER 28V 110W Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5977 pcs Pepa Raraunga GLC110-28G.pdf
Putanga - Whakaputa 4 - Putanga - Whakaputa 3 -
Putanga - Mahi 2 - Putanga - Whakaputa 1 28V
Momotuhi - Whakauru 90 ~ 264 VAC Momo Open Frame
Rahi / Rahi 7.00" L x 4.25" W x 1.30" H (177.8mm x 108.0mm x 33.0mm) Raupapa GLC110
Mana (Watts) 110W Tae Mahi 0°C ~ 50°C
Tau o nga Hua 1 Momo Tae Chassis Mount
Ko te Uara Utu Mii ana Yes Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Adjustable Output, Universal Input He pai 85%
Whakaahuatanga Taipitopito Open Frame AC DC Converter 1 Output 28V 3A 90 ~ 264 VAC Input Nama - Whakaputa (Max) 3A