BLF2425M8L140J
AmpleonAmpleon
BLF2425M8L140J Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLF2425M8L140J
Kaihanga / Waitohu: Ampleon
Whakaahuatanga hua RF FET LDMOS 65V 19DB SOT502A
Ngā Rauemi: BLF2425M8L140J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLF2425M8L140J
Tau Wae BLF2425M8L140J Kaihanga Ampleon
Whakaahuatanga RF FET LDMOS 65V 19DB SOT502A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1688 pcs Pepa Raraunga BLF2425M8L140J.pdf
Putanga - Whakamātau 28V Putanga - Kua tohua 65V
Momo Pukapuka LDMOS Pūrere Pūrere Whakarato LDMOST
Raupapa - Mana - Whakaputa 140W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case SOT-502A
Ētahi Ingoa 934067835118 Whakaahua Ata -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hua 19dB
Rautanga 2.45GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS 28V 1.3A 2.45GHz 19dB 140W LDMOST
Whakatauranga onamata - Tono - Whakamātau 1.3A