BLF2425M7LS250P,11
AmpleonAmpleon
Ampleon
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLF2425M7LS250P,11
Kaihanga / Waitohu: Ampleon
Whakaahuatanga hua RF FET LDMOS 65V 15DB SOT539B
Ngā Rauemi: BLF2425M7LS250P,11.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLF2425M7LS250P,11
Tau Wae BLF2425M7LS250P,11 Kaihanga Ampleon
Whakaahuatanga RF FET LDMOS 65V 15DB SOT539B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1008 pcs Pepa Raraunga BLF2425M7LS250P,11.pdf
Putanga - Whakamātau 28V Putanga - Kua tohua 65V
Momo Pukapuka LDMOS (Dual), Common Source Pūrere Pūrere Whakarato SOT539B
Raupapa - Mana - Whakaputa 250W
Packaging Bulk Paa / Case SOT539B
Ētahi Ingoa 568-11649-5
BLF2425M7LS250P,11-ND
Whakaahua Ata -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hua 15dB
Rautanga 2.45GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS (Dual), Common Source 28V 20mA 2.45GHz 15dB 250W SOT539B
Whakatauranga onamata - Tono - Whakamātau 20mA