BLF2425M7LS140,112
AmpleonAmpleon
BLF2425M7LS140,112 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLF2425M7LS140,112
Kaihanga / Waitohu: Ampleon
Whakaahuatanga hua RF FET LDMOS 65V 18.5DB SOT502B
Ngā Rauemi: BLF2425M7LS140,112.pdf
RoHs Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Waehere Stock 718 pcs stock
Tuhinga mai i Hong Kong
Te Ara Tuhi DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 718 pcs
Te Aatau1 (I nga Utu US)
60 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLF2425M7LS140,112
Tau Wae BLF2425M7LS140,112 Kaihanga Ampleon
Whakaahuatanga RF FET LDMOS 65V 18.5DB SOT502B Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 718 pcs Pepa Raraunga BLF2425M7LS140,112.pdf
Putanga - Whakamātau 28V Putanga - Kua tohua 65V
Momo Pukapuka LDMOS Pūrere Pūrere Whakarato SOT502B
Raupapa - Mana - Whakaputa 140W
Packaging Tube Paa / Case SOT-502B
Ētahi Ingoa 934066224112 Whakaahua Ata -
Hua 18.5dB Rautanga 2.45GHz
Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS 28V 1.3A 2.45GHz 18.5dB 140W SOT502B Whakatauranga onamata -
Tono - Whakamātau 1.3A Tau Wae Tuakiri BLF2425