BLF2425M9L30U
AmpleonAmpleon
BLF2425M9L30U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: BLF2425M9L30U
Kaihanga / Waitohu: Ampleon
Whakaahuatanga hua RF FET LDMOS 65V 18.5DB SOT1135A
Ngā Rauemi: 1.BLF2425M9L30U.pdf2.BLF2425M9L30U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
20 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o BLF2425M9L30U
Tau Wae BLF2425M9L30U Kaihanga Ampleon
Whakaahuatanga RF FET LDMOS 65V 18.5DB SOT1135A Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 2324 pcs Pepa Raraunga 1.BLF2425M9L30U.pdf2.BLF2425M9L30U.pdf
Putanga - Whakamātau 32V Putanga - Kua tohua 65V
Momo Pukapuka LDMOS Pūrere Pūrere Whakarato SOT1135A
Raupapa - Mana - Whakaputa 30W
Packaging Tube Paa / Case SOT-1135A
Ētahi Ingoa 1603-1067
BLF2425M9L30U-ND
Whakaahua Ata -
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hua 18.5dB
Rautanga 2.45GHz Whakaahuatanga Taipitopito RF Mosfet LDMOS 32V 20mA 2.45GHz 18.5dB 30W SOT1135A
Whakatauranga onamata - Tono - Whakamātau 20mA