HLC02150HTTR
AVX CorporationAVX Corporation
HLC02150HTTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HLC02150HTTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 15NH 240MA 1.2 OHM SMD
Ngā Rauemi: HLC02150HTTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HLC02150HTTR
Tau Wae HLC02150HTTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 15NH 240MA 1.2 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 326577 pcs Pepa Raraunga HLC02150HTTR.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa MLO™
Ratonga - Q @ Freq 32 @ 450MHz
Packaging Original-Reel® Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 478-7184-6 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Non-Magnetic Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 450MHz
Inangarangi 15nH Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4GHz Whakaahuatanga Taipitopito 15nH Unshielded Multilayer Inductor 240mA 1.2 Ohm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.2 Ohm Max Whakatauranga onamata 240mA