HLC02270HTTR
AVX CorporationAVX Corporation
HLC02270HTTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HLC02270HTTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 27NH 184MA 2.1 OHM SMD
Ngā Rauemi: HLC02270HTTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HLC02270HTTR
Tau Wae HLC02270HTTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 27NH 184MA 2.1 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 316425 pcs Pepa Raraunga HLC02270HTTR.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa MLO™
Ratonga - Q @ Freq 29 @ 450MHz
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 478-7194-1 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Non-Magnetic Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 450MHz Inangarangi 27nH
Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 3GHz
Whakaahuatanga Taipitopito 27nH Unshielded Multilayer Inductor 184mA 2.1 Ohm Max 0402 (1005 Metric) DC Resistance (DCR) 2.1 Ohm Max
Whakatauranga onamata 184mA I teie nei - Maama -