HLC02220HTTR
AVX CorporationAVX Corporation
HLC02220HTTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HLC02220HTTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 22NH 202MA 1.9 OHM SMD
Ngā Rauemi: HLC02220HTTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HLC02220HTTR
Tau Wae HLC02220HTTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 22NH 202MA 1.9 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 399853 pcs Pepa Raraunga HLC02220HTTR.pdf
Tuhinga o mua - Breakdown 0402 (1005 Metric) Whakamahi Unshielded
Momo Multilayer Rahi / Rahi 0.040" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Raupapa MLO™ RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ratonga - Ko te poari 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 478-7193-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga HLC02220HTTR Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm)
Momo Hangarau 22nH Nga wa - Whakamātautau 3GHz
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 1.9 Ohm Max Whakaahua nui 22nH Unshielded Multilayer Inductor 202mA 1.9 Ohm Max 0402 (1005 Metric)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±3% Taitapa - Tae 30 @ 450MHz
Whakaahuatanga FIXED IND 22NH 202MA 1.9 OHM SMD Te wa roa 450MHz
DC Resistance (DCR) - Whakatauranga onamata 202mA