HLC02120HTTR
AVX CorporationAVX Corporation
HLC02120HTTR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: HLC02120HTTR
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua FIXED IND 12NH 265MA 1.1 OHM SMD
Ngā Rauemi: HLC02120HTTR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o HLC02120HTTR
Tau Wae HLC02120HTTR Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga FIXED IND 12NH 265MA 1.1 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 394148 pcs Pepa Raraunga HLC02120HTTR.pdf
Momo Multilayer Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato 0402 (1005 Metric) Rahi / Rahi 0.039" L x 0.023" W (1.00mm x 0.58mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa MLO™
Ratonga - Q @ Freq 32 @ 450MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 0402 (1005 Metric)
Ētahi Ingoa 478-7183-2 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Non-Magnetic Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 450MHz
Inangarangi 12nH Teitei - Tae (Max) 0.018" (0.45mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 4GHz Whakaahuatanga Taipitopito 12nH Unshielded Multilayer Inductor 265mA 1.1 Ohm Max 0402 (1005 Metric)
DC Resistance (DCR) 1.1 Ohm Max Whakatauranga onamata 265mA