5SS472MNHCM
AVX CorporationAVX Corporation
5SS472MNHCM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5SS472MNHCM
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 2KV Y5U RADIAL
Ngā Rauemi: 5SS472MNHCM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5SS472MNHCM
Tau Wae 5SS472MNHCM Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 2KV Y5U RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4650 pcs Pepa Raraunga 5SS472MNHCM.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5U (E)
Rahi / Rahi 0.433" Dia (11.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 478-4266-1
Tae Mahi -30°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Formed Leads
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm) Ngā āhuatanga -
Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc Te kaha 4700pF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5SS472SBHCA
5SS472SBHCA
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 4700PF 2KV Y5U RADIAL