5SS472MBHCI
AVX CorporationAVX Corporation
5SS472MBHCI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5SS472MBHCI
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 4700PF 2KV Y5U RADIAL
Ngā Rauemi: 5SS472MBHCI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5SS472MBHCI
Tau Wae 5SS472MBHCI Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 4700PF 2KV Y5U RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4132 pcs Pepa Raraunga 5SS472MBHCI.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5U (E)
Rahi / Rahi 0.433" Dia (11.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -30°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 4700pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc Te kaha 4700pF