5SS103SCKCA
AVX CorporationAVX Corporation
5SS103SCKCA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5SS103SCKCA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 10000PF 2KV Y5U RADIAL
Ngā Rauemi: 5SS103SCKCA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5SS103SCKCA
Tau Wae 5SS103SCKCA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 10000PF 2KV Y5U RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5917 pcs Pepa Raraunga 5SS103SCKCA.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui -20%, +50%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5U (E)
Rahi / Rahi 0.591" Dia (15.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -30°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.394" (10.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.236" (6.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 10000pF -20%, +50% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc Te kaha 10000pF