5SS102MBDCI
AVX CorporationAVX Corporation
5SS102MBDCI Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5SS102MBDCI
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 1000PF 2KV Y5U RADIAL
Ngā Rauemi: 5SS102MBDCI.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5SS102MBDCI
Tau Wae 5SS102MBDCI Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 1000PF 2KV Y5U RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4516 pcs Pepa Raraunga 5SS102MBDCI.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5U (E)
Rahi / Rahi 0.276" Dia (7.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -30°C ~ 125°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara Straight Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.157" (4.00mm)
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc Te kaha 1000pF