5SS222MBFCA
AVX CorporationAVX Corporation
5SS222MBFCA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 5SS222MBFCA
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 2200PF 2KV Y5U RADIAL
Ngā Rauemi: 5SS222MBFCA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 5SS222MBFCA
Tau Wae 5SS222MBFCA Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 2200PF 2KV Y5U RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4457 pcs Pepa Raraunga 5SS222MBFCA.pdf
Putanga - Kua tohua 2000V (2kV) Te manawanui ±20%
Te matotoru (Max) - Te Tae Tema Y5U (E)
Rahi / Rahi 0.354" Dia (9.00mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa 478-4264
Tae Mahi -30°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Kāhua Ara Straight
Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.197" (5.00mm) Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 2200pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor Y5U (E) Radial, Disc
Te kaha 2200pF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
5SS222MBFCI
5SS222MBFCI
Kaihanga: AVX Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 2200PF 2KV Y5U RADIAL