12103C334JAT4A
AVX CorporationAVX Corporation
12103C334JAT4A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12103C334JAT4A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.33UF 25V X7R 1210
Ngā Rauemi: 1.12103C334JAT4A.pdf2.12103C334JAT4A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12103C334JAT4A
Tau Wae 12103C334JAT4A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.33UF 25V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 455993 pcs Pepa Raraunga 1.12103C334JAT4A.pdf2.12103C334JAT4A.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - AC - Putanga - Kua tohua 25V
Te manawanui 0.33µF Te matotoru (Max) X7R
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa - RoHS Tūnga Tape & Reel (TR)
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ratonga -
Ko te poari 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 21 Weeks Waehanga Kaihanga 12103C334JAT4A
Te Kāhua Ara 0.037" (0.94mm) Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahua nui 0.33µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±5%
Whakaahuatanga CAP CER 0.33UF 25V X7R 1210