12103C274KA16A
AVX CorporationAVX Corporation
12103C274KA16A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12103C274KA16A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.27UF 25V X7R 1210
Ngā Rauemi: 12103C274KA16A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12103C274KA16A
Tau Wae 12103C274KA16A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.27UF 25V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5118 pcs Pepa Raraunga 12103C274KA16A.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.94mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tray
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Kāhua Ara - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) -
Ngā āhuatanga - Raatau Kore -
Whakaahuatanga Taipitopito 0.27µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric) Te kaha 0.27µF