12103C274JAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12103C274JAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12103C274JAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 0.27UF 25V X7R 1210
Ngā Rauemi: 1.12103C274JAT2A.pdf2.12103C274JAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12103C274JAT2A
Tau Wae 12103C274JAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 0.27UF 25V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 341185 pcs Pepa Raraunga 1.12103C274JAT2A.pdf2.12103C274JAT2A.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±5%
Te matotoru (Max) 0.037" (0.94mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 0.27µF ±5% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Te kaha 0.27µF Nga tono General Purpose