12103C335KAT2A
AVX CorporationAVX Corporation
12103C335KAT2A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 12103C335KAT2A
Kaihanga / Waitohu: AVX Corporation
Whakaahuatanga hua CAP CER 3.3UF 25V X7R 1210
Ngā Rauemi: 1.12103C335KAT2A.pdf2.12103C335KAT2A.pdf3.12103C335KAT2A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 12103C335KAT2A
Tau Wae 12103C335KAT2A Kaihanga AVX Corporation
Whakaahuatanga CAP CER 3.3UF 25V X7R 1210 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±10%
Te matotoru (Max) 0.110" (2.79mm) Te Tae Tema X7R
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa -
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1210 (3225 Metric) Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount, MLCC Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 40 Weeks Te Kāhua Ara -
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Ngā āhuatanga -
Raatau Kore - Whakaahuatanga Taipitopito 3.3µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)
Te kaha 3.3µF Nga tono General Purpose