AWP-30-8540-T
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AWP-30-8540-T
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN SOCKT IDC 30POS W/O KEY TIN
Ngā Rauemi: AWP-30-8540-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
80 pcs
160 pcs
320 pcs
560 pcs
1040 pcs
2560 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AWP-30-8540-T
Tau Wae AWP-30-8540-T Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN SOCKT IDC 30POS W/O KEY TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 243828 pcs Pepa Raraunga AWP-30-8540-T.pdf
Momo Waea Ribbon Cable Waea Wire -
Raupapa - Mokowā Haupae 0.100" (2.54mm)
Pana 0.100" (2.54mm) Packaging Tray