AWP-12-7240-T
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AWP-12-7240-T
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua IDC SOCKET 12POS W/O STR GOLD
Ngā Rauemi: AWP-12-7240-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
156 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AWP-12-7240-T
Tau Wae AWP-12-7240-T Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga IDC SOCKET 12POS W/O STR GOLD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 111103 pcs Pepa Raraunga AWP-12-7240-T.pdf
Momo Waea Ribbon Cable Waea Wire -
Raupapa - Mokowā Haupae 0.100" (2.54mm)
Pana 0.100" (2.54mm) Packaging Tray
Ētahi Ingoa AWP12-7240-T-R
AWP12-7240-T-R-ND
Tau o nga Rarangi 2
Tau o nga Tauranga 12 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks
Pato Tere - Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Rectangular Socket Connector IDC Gold