AWP-12-8540-T
Hua Hua
Tau Wae: AWP-12-8540-T
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua IDC SOCKET 2.54MM 12 CONTACTS
Ngā Rauemi: AWP-12-8540-T.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AWP-12-8540-T
Tau Wae AWP-12-8540-T Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga IDC SOCKET 2.54MM 12 CONTACTS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 126206 pcs Pepa Raraunga AWP-12-8540-T.pdf
Momo Waea Ribbon Cable Waea Wire -
Raupapa - Mokowā Haupae 0.100" (2.54mm)
Pana 0.100" (2.54mm) Packaging Tray
Ētahi Ingoa AWP12-8540-T-R
AWP12-8540-T-R-ND
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Feed Through
Pato Tere - Whakaahuatanga Taipitopito 12 Position Rectangular Socket Connector IDC Tin