AWP-24-8540-T
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: AWP-24-8540-T
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN SOCKT IDC 24POS W/O KEY TIN
Ngā Rauemi: AWP-24-8540-T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
84 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o AWP-24-8540-T
Tau Wae AWP-24-8540-T Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN SOCKT IDC 24POS W/O KEY TIN Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 164257 pcs Pepa Raraunga AWP-24-8540-T.pdf
Momo Waea Ribbon Cable Waea Wire -
Raupapa - Mokowā Haupae 0.100" (2.54mm)
Pana 0.100" (2.54mm) Packaging Tray
Tau o nga Rarangi 2 Tau o nga Tauranga 24
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Feed Through Pato Tere -
Whakaahuatanga Taipitopito 24 Position Rectangular Socket Connector IDC Tin Momo Hoapā Female Socket
Whakaaetia te Poaka Whakaoti - Whakautu Whakamutunga Tin
Momo Hononga Socket Tae Gray
Taea Whakamutunga IDC
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
AWP 64-8540-T
AWP 64-8540-T
Kaihanga: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga: CONN SOCKT IDC 64POS W/O KEY TIN
I roto i te taonga: 72263 pcs
Tikiake: AWP 64-8540-T.pdf
RFQ
Whakaahuatanga: IDC SOCKET 2.54MM 12 CONTACTS
I roto i te taonga: 124226 pcs
Tikiake: AWP-12-8240-T.pdf
RFQ
AWP-2P
AWP-2P
Kaihanga: Amphenol Tuchel Electronics
Whakaahuatanga: CONN RCPT WEDGE 2POS ORANGE
Tikiake: AWP-2P.pdf
AWP06-7241-T-R
AWP06-7241-T-R
Whakaahuatanga: IDC SOCKET 2.54MM 6 CONTACTS
Tikiake: AWP06-7241-T-R.pdf
AWP-4P
AWP-4P
Whakaahuatanga: CONN RCPT WEDGE 4POS ORANGE
Tikiake: AWP-4P.pdf
AWP-2S
AWP-2S
Whakaahuatanga: CONN PLUG WEDGE 2POS ORANGE