A-HDS26LL-TAXL-B-R
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
ASSMANN WSW Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A-HDS26LL-TAXL-B-R
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD PLUG 26POS STR
Ngā Rauemi:
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-HDS26LL-TAXL-B-R
Tau Wae A-HDS26LL-TAXL-B-R Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD PLUG 26POS STR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4249 pcs Pepa Raraunga
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 2 (DA, A) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti Steel, Tin Plated Raupapa -
Packaging Tray Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Tau o nga Rarangi 3 Tau o nga Tauranga 26
Momo Tae Free Hanging (In-Line) Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Ko te Whakatau Whakamatau - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa - Te Poari Whare Polybutylene Terephthalate (PBT)
Feature Feature Housing/Shell (4-40) Ngā āhuatanga Grounding Indents
Whakaahuatanga Taipitopito 26 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata 5A