A-HDS44-HOOD-WP
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-HDS44-HOOD-WP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A-HDS44-HOOD-WP
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN D-SUB HD PLUG 44POS STR
Ngā Rauemi: A-HDS44-HOOD-WP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
20 pcs
40 pcs
60 pcs
100 pcs
260 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-HDS44-HOOD-WP
Tau Wae A-HDS44-HOOD-WP Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN D-SUB HD PLUG 44POS STR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8158 pcs Pepa Raraunga A-HDS44-HOOD-WP.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Cup Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa -
Packaging Tray Ētahi Ingoa A-HDS 44-HOOD-WP-R
A-HDS44-HOOD-WP-R
AE10123
AHDS44HOODWPR
Tae Mahi -20°C ~ 60°C Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 44 Momo Tae Free Hanging (In-Line)
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Te Poari Whare Acrylonitrile Butadiene Styrene (ABS)
Feature Feature Cable Side, Male Jackscrew Ngā āhuatanga Assembly
Whakaahuatanga Taipitopito 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata -