A-HDS44AA-WP
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-HDS44AA-WP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A-HDS44AA-WP
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN DSUB HD PLUG 44POS R/A SLDR
Ngā Rauemi: A-HDS44AA-WP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-HDS44AA-WP
Tau Wae A-HDS44AA-WP Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN DSUB HD PLUG 44POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3855 pcs Pepa Raraunga A-HDS44AA-WP.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 3 (DB, B) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa -
Packaging Tray Ētahi Ingoa A-HDS 44 AA-WP
A-HDS44AA-WP-R
AE10139
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 44 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Te Poari Whare Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Feature Feature Mating Side, Female Screwlock Ngā āhuatanga Grounding Indents
Whakaahuatanga Taipitopito 44 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata -
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Sub, High Density Tae Black
Te Whakauru Backset 0.189" (4.80mm)