A-HDS15AA-WP
ASSMANN WSW ComponentsASSMANN WSW Components
A-HDS15AA-WP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: A-HDS15AA-WP
Kaihanga / Waitohu: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga hua CONN DSUB HD PLUG 15POS R/A SLDR
Ngā Rauemi: A-HDS15AA-WP.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
30 pcs
60 pcs
120 pcs
270 pcs
510 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o A-HDS15AA-WP
Tau Wae A-HDS15AA-WP Kaihanga ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga CONN DSUB HD PLUG 15POS R/A SLDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7773 pcs Pepa Raraunga A-HDS15AA-WP.pdf
Waea Wire - Te Whakatau Ngaohiko -
Whakamutunga Solder Rahi Rahi, Tahora Hononga 1 (DE, E) High Density
Rauemi Tae, Whakaoti - Raupapa -
Packaging Tray Ētahi Ingoa A-HDS 15 AA-WP
A-HDS15AA-WP-R
AE10116
AHDS15AAWPR
Tae Mahi - Tau o nga Rarangi 3
Tau o nga Tauranga 15 Momo Tae Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Ko te Whakatau Whakamatau -
Te Tae Kaituku Taeke 20 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Tiaki Ingoa IP67 - Dust Tight, Waterproof Te Poari Whare Polyamide (PA), Nylon, Glass Filled
Feature Feature Mating Side, Female Screwlock Ngā āhuatanga Grounding Indents
Whakaahuatanga Taipitopito 15 Position D-Sub, High Density Plug, Male Pins Connector Whakatauranga onamata -
Momo Hoapā Signal Whakaaetanga Mea Copper Alloy
Puka Puka Whakapā - Whakaaetia te Poaka Whakaoti -
Whakautu Whakamutunga Gold Momo Hononga Plug, Male Pins
Kāhua Hononga D-Sub, High Density Tae Black
Te Whakauru Backset 0.189" (4.80mm)
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
A-HDS15LL-TAXL-B-R
A-HDS15LL-TAXL-B-R
Kaihanga: ASSMANN WSW Components
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD PLUG 15POS STR
I roto i te taonga: 5808 pcs
Tikiake:
RFQ
A-HDS 44 PP/Z
A-HDS 44 PP/Z
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD PLUG 44P VERT SLDR
I roto i te taonga: 69693 pcs
Tikiake: A-HDS 44 PP/Z.pdf
RFQ
A-HDS15PP-TAXL-B-R
A-HDS15PP-TAXL-B-R
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD PLUG 15P VERT SLDR
Tikiake: A-HDS15PP-TAXL-B-R.pdf
A-HDS 62 A-KG/T
A-HDS 62 A-KG/T
Whakaahuatanga: CONN DSUB HD PLUG 62POS R/A SLDR
Tikiake: A-HDS 62 A-KG/T.pdf
A-HDS 44 LL/Z
A-HDS 44 LL/Z
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD PLUG 44POS STR
Tikiake: A-HDS 44 LL/Z.pdf
A-HDS15-HOOD-WP
A-HDS15-HOOD-WP
Tikiake: A-HDS15-HOOD-WP.pdf
A-HDS 62 LL/Z
A-HDS 62 LL/Z
Whakaahuatanga: CONN D-SUB HD PLUG 62POS STR