SPD73-564M
API DelevanAPI Delevan
SPD73-564M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPD73-564M
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 560UH 222MA 4.67 OHM
Ngā Rauemi: SPD73-564M.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPD73-564M
Tau Wae SPD73-564M Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 560UH 222MA 4.67 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 29978 pcs Pepa Raraunga SPD73-564M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SPD73
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa SPD73-564M TR 1000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Ferrite
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 560µH
Teitei - Tae (Max) 0.154" (3.90mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 560µH Shielded Wirewound Inductor 222mA 4.67 Ohm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 4.67 Ohm Max
Whakatauranga onamata 222mA I teie nei - Maama 222mA