SPD73R-103M
API DelevanAPI Delevan
SPD73R-103M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPD73R-103M
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 2.5A 67 MOHM SMD
Ngā Rauemi: SPD73R-103M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPD73R-103M
Tau Wae SPD73R-103M Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 2.5A 67 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 48435 pcs Pepa Raraunga SPD73R-103M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SPD73R
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Original-Reel® Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa DN7592DKR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Ferrite Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 100kHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.154" (3.90mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro - Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Wirewound Inductor 2.5A 67 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 67 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.5A
I teie nei - Maama 2.5A