SPD73-473M
API DelevanAPI Delevan
SPD73-473M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPD73-473M
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 47UH 801MA 360 MOHM
Ngā Rauemi: SPD73-473M.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPD73-473M
Tau Wae SPD73-473M Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 47UH 801MA 360 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 29366 pcs Pepa Raraunga SPD73-473M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Ētahi Ingoa SPD73-473M TR 1000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Ferrite
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 47µH
Teitei - Tae (Max) 0.154" (3.90mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 47µH Shielded Wirewound Inductor 801mA 360 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 360 mOhm Max
Whakatauranga onamata 801mA I teie nei - Maama 801mA