SPD73-563M
API DelevanAPI Delevan
SPD73-563M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPD73-563M
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 56UH 701MA 470 MOHM
Ngā Rauemi: SPD73-563M.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPD73-563M
Tau Wae SPD73-563M Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 56UH 701MA 470 MOHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 32878 pcs Pepa Raraunga SPD73-563M.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±20%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa SPD73
Ratonga - Q @ Freq -
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa SPD73-563M TR 1000 Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Ferrite
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1kHz Inangarangi 56µH
Teitei - Tae (Max) 0.154" (3.90mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro -
Whakaahuatanga Taipitopito 56µH Shielded Wirewound Inductor 701mA 470 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 470 mOhm Max
Whakatauranga onamata 701mA I teie nei - Maama 701mA