S4924-103J
Hua Hua
Tau Wae: S4924-103J
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 10UH 485MA 1.62 OHM
Ngā Rauemi: S4924-103J.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4924-103J
Tau Wae S4924-103J Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 10UH 485MA 1.62 OHM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 32479 pcs Pepa Raraunga S4924-103J.pdf
Momo - Te manawanui ±5%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa S4924
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 7.9MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa S4924-103J 800 TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 7.9MHz
Inangarangi 10µH Teitei - Tae (Max) 0.230" (5.84mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 46MHz Whakaahuatanga Taipitopito 10µH Shielded Inductor 485mA 1.62 Ohm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 1.62 Ohm Max Whakatauranga onamata 485mA
I teie nei - Maama 485mA