S4924-102H
Hua Hua
Tau Wae: S4924-102H
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 2.32A 70 MOHM SMD
Ngā Rauemi: S4924-102H.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4924-102H
Tau Wae S4924-102H Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 2.32A 70 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 24296 pcs Pepa Raraunga S4924-102H.pdf
Momo - Te manawanui ±3%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.520" L x 0.250" W (13.21mm x 6.35mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa S4924
Ratonga - Q @ Freq 44 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa S4924-102H 800 TR Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore Iron Te Tae Kaituku Taeke 17 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz
Inangarangi 1µH Teitei - Tae (Max) 0.230" (5.84mm)
Maha - Te Whakaoho Whaiaro 140MHz Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Shielded Inductor 2.32A 70 mOhm Max Nonstandard
DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max Whakatauranga onamata 2.32A
I teie nei - Maama 2.32A
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
S4924-103H
S4924-103H
Kaihanga: API Delevan
Whakaahuatanga: FIXED IND 10UH 485MA 1.62 OHM
I roto i te taonga: 23015 pcs
Tikiake: S4924-103H.pdf
RFQ
S4924-103K
S4924-103K
Kaihanga: API Delevan