S4924-101K
API DelevanAPI Delevan
API Delevan
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: S4924-101K
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 100NH 3.9A 25 MOHM SMD
Ngā Rauemi: S4924-101K.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4924-101K
Tau Wae S4924-101K Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 100NH 3.9A 25 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 46876 pcs Pepa Raraunga S4924-101K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa S4924
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa S4924-101K TR 800
S4924-101KTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Phenolic
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz Inangarangi 100nH
Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.58mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 450MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 100nH Shielded Inductor 3.9A 25 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 25 mOhm Max
Whakatauranga onamata 3.9A I teie nei - Maama 3.9A