S4924-102K
Hua Hua
Tau Wae: S4924-102K
Kaihanga / Waitohu: API Delevan
Whakaahuatanga hua FIXED IND 1UH 2.32A 70 MOHM SMD
Ngā Rauemi: S4924-102K.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o S4924-102K
Tau Wae S4924-102K Kaihanga API Delevan
Whakaahuatanga FIXED IND 1UH 2.32A 70 MOHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 50943 pcs Pepa Raraunga S4924-102K.pdf
Momo - Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato - Rahi / Rahi 0.505" L x 0.240" W (12.82mm x 6.09mm)
Te whakangungu Shielded Raupapa S4924
Ratonga - Q @ Freq 44 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Nonstandard
Ētahi Ingoa S4924-102K TR 800
S4924-102KTR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Rauemi - Kore Iron
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 25MHz Inangarangi 1µH
Teitei - Tae (Max) 0.220" (5.58mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 140MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1µH Shielded Inductor 2.32A 70 mOhm Max Nonstandard DC Resistance (DCR) 70 mOhm Max
Whakatauranga onamata 2.32A I teie nei - Maama 2.32A