CS8101YT5
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
CS8101YT5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS8101YT5
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 5V 100MA TO220-5
Ngā Rauemi: CS8101YT5.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS8101YT5
Tau Wae CS8101YT5 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 5V 100MA TO220-5 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5716 pcs Pepa Raraunga CS8101YT5.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 100mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-220-5 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity, Short Circuit Packaging Tube
Paa / Case TO-220-5 PSRR 75dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa CS8101YT5OS Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 100mA TO-220-5 Tae - Whakaaetanga (Max) 20mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 140µA Nama - Whakaputa 100mA