CS8101YDR8G
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: CS8101YDR8G
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 5V 100MA 8SOIC
Ngā Rauemi: CS8101YDR8G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS8101YDR8G
Tau Wae CS8101YDR8G Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 5V 100MA 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4257 pcs Pepa Raraunga CS8101YDR8G.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 100mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC Raupapa -
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa CS8101YDR8GOSTR Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 100mA 8-SOIC Tae - Whakaaetanga (Max) 20mA
I teie nei - Quiescent (Iq) 140µA Nama - Whakaputa 100mA