CS8101YDWF20G
Hua Hua
Tau Wae: CS8101YDWF20G
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 5V 100MA 20SOIC
Ngā Rauemi: CS8101YDWF20G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS8101YDWF20G
Tau Wae CS8101YDWF20G Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 5V 100MA 20SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5456 pcs Pepa Raraunga CS8101YDWF20G.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 100mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOIC Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity, Short Circuit Packaging Tube
Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 100mA 20-SOIC
Tae - Whakaaetanga (Max) 20mA I teie nei - Quiescent (Iq) 140µA
Nama - Whakaputa 100mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Reset
Tau Wae Tuakiri CS8101
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
CS80ZU2GA222MYVKA
CS80ZU2GA222MYVKA
Kaihanga: TDK Corporation
Whakaahuatanga: CAP CER 2200PF 440VAC Z5U RADIAL
I roto i te taonga: 5566 pcs
Tikiake: CS80ZU2GA222MYVKA.pdf
RFQ
CS8101YD8
CS8101YD8
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 100MA 8SOIC
I roto i te taonga: 56158 pcs
Tikiake: CS8101YD8.pdf
RFQ
CS8101YDWF20
CS8101YDWF20
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 5V 100MA 20SOIC