CS8101YDWF20
Hua Hua
Tau Wae: CS8101YDWF20
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 5V 100MA 20SOIC
Ngā Rauemi: CS8101YDWF20.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o CS8101YDWF20
Tau Wae CS8101YDWF20 Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 5V 100MA 20SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5590 pcs Pepa Raraunga CS8101YDWF20.pdf
Rae Tae (Max) 0.6V @ 100mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 30V
Pūrere Pūrere Whakarato 20-SOIC Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Temperature, Over Voltage, Reverse Polarity, Short Circuit Packaging Tube
Paa / Case 20-SOIC (0.295", 7.50mm Width) PSRR 75dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 5V 100mA 20-SOIC
Tae - Whakaaetanga (Max) 20mA I teie nei - Quiescent (Iq) 140µA
Nama - Whakaputa 100mA Ngā Āhuatanga Mana Enable, Reset