74F365PC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F365PC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 16DIP
Ngā Rauemi: 74F365PC.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
850 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F365PC
Tau Wae 74F365PC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga IC BUFFER NON-INVERT 5.5V 16DIP Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 180562 pcs Pepa Raraunga 74F365PC.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 16-DIP
Raupapa 74F Packaging Tube
Paa / Case 16-DIP (0.300", 7.62mm) Momo putanga 3-State
Ētahi Ingoa 74F365 Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Te maha o nga moni mo te kaupapa 6
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Momo Momo Buffer, Non-Inverting Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 3mA, 64mA Tau Wae Tuakiri 74F365