74F373PC
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
74F373PC Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F373PC
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC LATCH TRANSPARENT OCT 20-DIP
Ngā Rauemi: 74F373PC.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F373PC
Tau Wae 74F373PC Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 5624 pcs Pepa Raraunga 74F373PC.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Pūrere Pūrere Whakarato 20-PDIP
Raupapa 74F Packaging Tube
Paa / Case 20-DIP (0.300", 7.62mm) Momo putanga Tri-State
Ētahi Ingoa 74F373 Tae Mahi 0°C ~ 70°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Wā Maroa - Te Whakatairanga 5.3ns I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 3mA, 24mA