74F374MSA
AMI Semiconductor / ON SemiconductorAMI Semiconductor / ON Semiconductor
AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: 74F374MSA
Kaihanga / Waitohu: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Whakaahuatanga hua IC FF D-TYPE SNGL 8BIT 20SSOP
Ngā Rauemi: 74F374MSA.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o 74F374MSA
Tau Wae 74F374MSA Kaihanga AMI Semiconductor / ON Semiconductor
He Rahinga Kei te wātea 4608 pcs Pepa Raraunga 74F374MSA.pdf
Tuhinga o mua 4.5 V ~ 5.5 V Momo D-Type
Momo Momo Positive Edge Raupapa 74F
Packaging Tube Paa / Case 20-SSOP (0.209", 5.30mm Width)
Momo putanga Tri-State, Non-Inverted Tae Mahi 0°C ~ 70°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Te maha o nga moni mo te kaupapa 8
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waea Whakaroa Max @ V, Max CL 8.5ns @ 5V, 50pF Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Mahinga Standard I teie nei - Quiescent (Iq) 86mA
I teie nei - Te Whakaputa Rawa, Rawa 3mA, 24mA Whero Whero 140MHz